War Clash Apk Yeni Oyun v1.0.0.10

War Clash Apk Yeni Oyun

Yani bir strateji oyunu daha sizlerle. Oyun henüz daha yeni çıktı ve buna rağmen çok güzel bir android strateji oyunu seninle.
Daha önce bu kadar basit ve eğlenceli bir Gerçek Zamanlı Strateji (RTS) oyunu ile karşılaşmadın buna eminim. War Clash’da hem zekânı hem de stratejilerini kullanmalısın. Zaferin sadece güçle gelmediğini tarih derslerinde hepimiz öğrendik. Düşmanın tam karşında ve kendi dünyasını kuruyor; tuzaklar, toplar, askerler ve süper kahramanlar. Buna engel ol ve kendi üssünü oraya kurarak onları yok. Karşı koyabilecek stratejilerin var mı? Diyenlere gerçek zaferi göster. War Clash apk indir, Kaos ve büyülü güçlerin hâkim olduğu bir dünya hayal et. Bu dünyanı kendin tasarla. Başlı başına akıl ve strateji içerikli bir rpg oyunu. Aynı zamanda yetenekli savaşçıların ölümsüzleştiği ve gelişmiş medeniyetlerin savaşın eşiğine geldiği bir yer olsun. İşte şimdi tarafını seçmeli, kaynaklarını toplamalı ve kendi bölgene sahip çıkmalısın; yoksa hayatta sana ait hiçbir şey kalmayacak. Sürekli olarak sahip olduğun bölgeyi güçlerdir ve Favori kahramanını seç, güçlü ve çevik ordunu kur, savaş meydanına tuzak ve toplarını getir. Kahraman seçmek çok önemli yeğen ayık ol. Plan ve stratejini uygula, düşmana unutamayacağı bir mağlubiyet ver. Gelişmiş Strateji Oyun Deneyimi ile gerçek oyun stilini göster. War Clash karakter hilesi oyunu Gerçek Zamanlı Global Karşılaşmalar ile dolu. Üstün Stratejiler ile Savaşlar Kazanarak ilerlemeye devam et. Yetenekli Birimlerle Savaşmaya başla. Düşman Üslerini İmha Etmeye ne dersin.

War Clash Apk
War Clash Apk
War Clash Apk
War Clash Apk


War Clash apk hile oyununda adı bile duyulmamış yüzlerce tehlike var. Bunları bil. Savaşta kim ile karşılaşacağın sadece senin stratejilerine bağlı; şövalyeler, muhafızlar ya da barbarlar. Ama her zaman mantıklı oyna. Yolun açık olsun savaşçı. Şimdi strateji ve becerilerini sergileme zamanı. Görüntü kalitesi tek kelime ile harika bir mobil oyun.

Dosya Boyutu: 144 Mb
MOD: Yeni Oyun – Hilesiz


Oyun Dosyası

Oyun Dosyası

Sorunu Sor