MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Apk (Mod) v20.0.1 – Kredi Hileli

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Apk (Mod) – Kredi Hileli

Büyük bir dövüş turnuvasına hazır mısın? Oyunda kendine bir karakter seç ve büyük bir karakter ile dövüşmeye başla. Bahar nedeniyle oyunda Seçkin kredi sepetlerini indirimli fiyatlarla satın alabileceksin. Ama şimdi sizlere sunduğum link hem hileli hem de ücretsiz. Üstelik, sana bir adet bedava Paskalya Yumurtası da hediye ediyoruz. Oyuna bugün hemen giriş yaparak süpriz krediyi ve hediyeyi hemen kazan. Marvel süper kahramanlarından oluşan büyük ve eğlenceli bir savaş oyunu. MARVEL Şampiyonlar Turnuvası karakter hilesi, En büyük güçlü karşılaşmada en sevdiğin Marvel Süper Kahramanları ve Kötüleri ile epik bir karşılıklı dövüş aksiyonuna başlamaya hazırlan. Çok güçlü kahramanlardan oluşan, Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine ve diğerleri savaşa çağrılıyor. Bunlardan birisi de sen olabilirsin. MARVEL Şampiyonlar Turnuvası mod hile oyununda En Büyük Marvel Şampiyonu olmak için ekibini topla ve turnuva macerana başla. Çok fazla güçlü karakter türü bu oyunda savaşa yani arena turnuvasında dövüşmeye hazır. Büyük turnuvada, Kaptan Amerika, Demir Adam’a karşı. Hulk, Wolverine’e karşı. Örümcek Adam, Deadpool’a karşı. Marvel tarihinin en büyük dövüşleri artık seni bekliyor. Evrenin kıdemlilerinden biri olan açgözlü Koleksiyoncu, seni Thanos, Fatih Kang ve daha pek çok kötüye karşı destansı bir savaşın parçası olmaya çağırdı. Mobil cihazında bu muhteşem ücretsiz dövüş oyununun tadını çıkar.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası
MARVEL Şampiyonlar Turnuvası
MARVEL Şampiyonlar Turnuvası


Marvel Şampiyonlar Turnuvası apk hile ile bir çok karakter arasından dilediğini seçebilirsin. Başlıca karakterler ise, Demir Adam, Hulk, Wolverine, Fırtına, Star-Lord, Gamora, Örümcek Adam, Deadpool, Manyeto ve Kış Askeri gibidir. Grafik özellikleri bakımından harika bir aksiyon oyunu diyebilirim. Ve ek olarak türkçe dil desteği bulunuyor. Hemen indirin ve oynayın. Oyun için şuanda sizlere 4 farklı mod sunuyorum. İstediğinizi indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz. Ancak hangi mod pakette hangi hile var bunu pek bilmiyorum. Son güncelleme ile yeni özel yeteneklerin bir kaçı karakterlere eklendi ve oyun optimizasyon işlemleri yapıldı. Yenilikler geldikçe sizlere bunlar hakkında bilgi veririm.

Farklı Seçenekler dolu bir hile paketi indirip rar şifresini (www.modapkoyun.com) girin ve size uyan hileli paketi kullanın.

Dosya Boyutu: 90 Mb
MOD: Kredi – Karakter Açma Hileli


Mod 1

Mod 2

Mod 3

Mod 4

23 Yorum

Sorunu Sor